Satın aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız, iade ve değişim talepleri aşağıdaki şekilde yapılmalıdır.

İade veya değişim için gönderilen ürünler;

Orijinal paketinde (yeni, aşınmamış, kirlenmemiş ve satılabilir durumda) olmalıdır.

Tüm etiketler yerinde olmalı, etiket çıkarılmamış ve ürün yıpranmamış olmalıdır.

Yeni durumda olmayan ve kirlenmiş, deformasyon oluşmuş, hasar görmüş, yıkanmış, yanlış kullanılmış, etiketi ve aksesuarları eksik ve kusurlu olan ürünler alıcıya iade edilecektir.

Satın alınmış & kullanılmamış ürünlerin iade ve değişimi satın alım tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içinde yapılmaktadır, 14 günlük gönderim süresi aşılmış ürünlerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.

İade ve değişim işlemlerinin başlayabilmesi için ürünü tarafımıza göndermeden önce lütfen contact@allsome.com.tr adresine (adınızı, adresinizi, telefon numaranızı, sipariş numaranızı ve iade & değişim talebinizi içeren) bir e-posta gönderiniz. İade veya değişim ürününüzü aşağıda belirtilen İstanbul adresimize göndermenizi rica ederiz.

İade ve değişim kapsamında tarafımıza gönderilen kargo bedeli müşteriye aittir. Kargonuzu aldıktan sonra 2-4 iş günü içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

Değişim işlemlerinde; değişim yapmak istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1-5 iş günü içinde tekrar kargoya verilecektir.

İadesi onaylanan ürünlerin bedelleri firmamız tarafından işlemi yapmış olduğunuz kredi kartınıza 14 iş günü içerisinde geri yatırılacaktır.

ALLSOME

Ulus Mah. Zeliha Kökçınar Sk. Tepe Apt. No: 6/4 Beşiktaş / Istanbul